whatsap
info@ozelevdebakim.com      05449162121
İSTANBUL AVRUPA ve ANADOLU YAKASINA HİZMET VERMEKTEYİZ Evde Fizik Tedavi

Evde Fizik Tedavi

Fizik Tedavi kas, iskelet ve sinir veya kalp damar sistemlerindeki fiziksel bozuklukların tanı ve tedavisini kapsayan bir tıbbi müdahaleler yapabilen uzmanlık alanıdır.

Fizik tedavi, duruş bozukluğu ve kas dengesizliğini düzenleyerek hastaların hareket etme kabiliyetini ve dayanıklılığı arttırır.

Hastalarımıza evde fizik tedavi hizmeti verirken bu hizmetlerde uzman ekip ile çalışırız. Evde fizik tedavi yönetimindeki asıl amaç düzgün çalışan fonksiyonların düzeyini korumayarak hastamıza yüksek kaliteli yaşam hizmeti sunmaktır. Fizik tedavi hizmetlerini hastaneler de ya da sağlık kuruluşlarında değil de evlerinde almak isteyen hastalarımıza evde fizik tedavi hizmeti sunuyoruz.

Alfa evde sağlık, evde fizik tedavinin ana hedefi ağrısı olan hastalarımızın ağrılarını gidermek ya da olduğunca azaltmaktır. Hastalarımızın sorunları erken tespit edildiğinde en kısa sürede ve en uygun fizik tedaviye hemen başlayarak hastamızın ağrılarından bir an önce kurtulmasını sağlıyoruz. Doğru zamanda uzman ekibimiz ile Alfa evde sağlık yaptığımız doğru müdahaleler hastanın şikâyetlerinden bir an önce kurtulmasını sağlamaktadır.

 

Nörolojik hastalıklar, ortopedik hastalıklar,pediatrik hastalıklar, yaşanılmış çoklu travmalar, yaşa bağlı olarak ortaya çıkan problemler nedeniyle hastalarımıza evde fizik tedavi hizmeti vermekteyiz. Evde fizik tedavi hizmetlerimiz hastaların ameliyat sonrası oluşan problemlerine çözüm bularak hastalarımızın yaşam kalitesini arttırmaktayız.

Evde fizik tedavi hizmetimizdeki amaç, hastanın daha kısa bir süre içerisinde eski durumuna dönmesi ve ağrılarından kurtularak kaliteli bir yaşam sürmesini sağlamaktır. Evde fizik tedavi hizmeti verilen hastamızı Evde Sağlık uzman ekibimiz ile yakından takip ediyoruz. İyileşme ve tedavi sürecini uzman ekibimiz ile değerlendirerek gerekli durumlarda yeni tedaviler uyguluyoruz. Evde fizik tedavi hizmeti kapsamında hastalarımıza farklı birçok materyal ve model kullanılarak sağlığına kavuşmasını sağlıyoruz.

Uzman fizik tedavi ekibimiz ile ev ortamında egzersiz, manuel terapi ve elektrik akımları teknikleri eşliğinde evde fizik tedavi uygulamaları yaparak hastalarımızın iyileşmeleri için tıbbi olarak her yolu deniyoruz. Evde fizik tedavi hizmetleri ve verilen hizmetlerin takip süreci, deneyimli sağlık personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Sağlığınız bizim için önemlidir.

Çalışma Saatleri
  • Pazartesi 08:00 - 08:00
  • Salı 08:00 - 08:00
  • Çarşamba 08:00 - 08:00
  • Perşembe 08:00 - 08:00
  • Cuma 08:00 - 08:00
  • Cumartesi - Pazar 08:00 - 08:00

Arama Terimleri