whatsap
info@ozelevdebakim.com      05449162121
İSTANBUL AVRUPA ve ANADOLU YAKASINA HİZMET VERMEKTEYİZ Evde Fizyoterapist

Evde Fizyoterapist

Fizyoterapist, yaralanma, hastalık, doğuştan gelen özür, hareket sistemi bozuklukları veya diğer durumlardan kaynaklanan ağrı ve fonksiyon bozukluklarında; kişilerin fonksiyonel durumlarında meydana gelen ağrıyı, özrü ve yeteneklerini özel ölçme, değerlendirme ve inceleme yöntemleri ile belirleyerek hekimin tanısına göre, fonksiyonun ve fonksiyonel kapasitenin geliştirilmesine yönelik fizyoterapi ve rehabilitasyon programını planlayan, uygulayan ve tekrar değerlendirerek rapor eden, sağlıklı kişilerin sağlığını devam ettirmek amacıyla uygun egzersizler ve koruyucu programlar planlayan mesleki otonomiye sahip olan bir sağlık personelidir.

Sağlık hizmetleri, hastane ve sağlık merkezlerinde verilebildiği gibi istek halinde hastanın yaşadığı evde de sağlık hizmetleri verilmektedir. Evde en rahat sunulan medikal hizmetlerden birisi de fizyoterapi hizmetidir.

Uzman ekibimiz tarafından verilen evde fizyoterapist hizmeti hastamızın durumuna göre özel olarak planlanmakta ve uzman fizyoterapist ekibimiz gözetiminde fizik tedavi hizmeti verilmektedir. Evde fizyoterapi hizmetimizin birinci ve temel amacı hastanın en kısa sürede bağımsızlığı hedef alınarak planlanan tedavi programının uzman ekibimiz tarafından seçilmesidir.

Evde verilen fizik tedavi ve evde fizyoterapist hizmeti, hastamıza ev ortamında rahatlık ve güven hissini yaşatmaktadır. Evde fizik tedavi uygulamalarında hastamızın rahatsızlığına uygun bir ortam uzman ekibimiz tarafından oluşturulmaktadır.

Evde fizyoterapist uzmanlarımızdan tedavi alarak hastalarımızın iyileşme sürecini hızlandırmak bu hizmetimizdeki en önemli hedefimizdir. Uzman ekibimiz tarafından planlan fizik tedavi hizmetlerimiz hastanın iyileşme sürecinde büyük bir rol oynamaktadır.

Evde fizyoterapist hizmetlerinde fizyoterapistlerimiz hasta ile doğrudan ilgilenerek hastaya güven ve rahatlık imkanı sunarlar.Evde fizyoterapist hizmetlerinde hastalarımıza uyguladığımız tedavi planlarıyla hastalarımıza evde sağlık hizmeti sunmaktayız.

Fizik tedavi uzmanlarımız, hastalarımızlar sürekli olarak ilgilendiği için hastamızın son durumu hakkında net bilgilere sahip olurlar ve buna göre çeşitli tedavi yolu belirlerler.

 

Evde fizik tedavi ve Evde fizyoterapist hizmeti veren Alfa evde sağlık, uzman fizik tedavi ekibimiz ile ev ortamında egzersiz, manuel terapi ve elektrik akımları teknikleri eşliğinde fizik tedavi uygulamaları yaparak hastalarımızın hastalıklarının tedavisinde ve ağrılarının giderilmesi konusunda profesyonel destek sunmaktayız.

Çalışma Saatleri
  • Pazartesi 08:00 - 08:00
  • Salı 08:00 - 08:00
  • Çarşamba 08:00 - 08:00
  • Perşembe 08:00 - 08:00
  • Cuma 08:00 - 08:00
  • Cumartesi - Pazar 08:00 - 08:00

Arama Terimleri