whatsap
info@ozelevdebakim.com      05449162121
İSTANBUL AVRUPA ve ANADOLU YAKASINA HİZMET VERMEKTEYİZ Evde Hemşire Hizmeti

Evde Hemşire Hizmeti

Evde Hemşirelik Hizmeti

Hemşire, kronik ya da akut fiziksel ve zihinsel hastalıkları olan hastalar için sağlık kuruluşlarında ya da ev ortamında tıbbi bakım sağlayan sağlık personelidir. Hastane, özel klinik, okul, sağlık merkezleri, cezaevi kurumlarında da hemşireler görev almaktadır.

Alfa evde sağlık ve evde hemşirelik hizmeti, bakıma ihtiyaç duyan hastalarımızın ihtiyacı olan sağlık hizmetlerinin yaşamlarını sürdürdükleri ev ortamında sunulmasıdır. Evde hemşirelik hizmetlerini uzman kadromuz ile vermekteyiz. Tanısı konulmuş hastalarımızın düzenli olarak uygulanması gereken tedavilerinin takibi ve uygulanması uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Alfa Evde Sağlık ve Evde Hemşirelik Hizmetleri olarak, hastalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda siz hastalarımızın ve ailenizin yanındayız. Evde sağlık hizmetlerimiz ile sağlığınızı ve yaşam kalitenizi arttırmak için 24 saat her an kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Evde Hemşirelik Hizmetleri kapsamında çalışan bakım hemşirelerimiz,bakım verici rol üstlenerek tedavi ve fiziksel rehabilitasyon vermektedir. Evde Hemşirelik Hizmeti kapsamında hastamıza uygulanan tedavinin etkin olarak rol oynamasında, hasta bireyin mevcut sağlık durumunun iyileştirilmesinde sunduğumuz hizmetin etkisi oldukça fazladır.

Alfa  Evde Sağlık ve Evde Hemşirelik Hizmetleri olarak hastalarımıza evde serum takma, evde sonda takma, evde pansuman hizmeti, evde kan alma ve evde fizyoterapi desteği hizmetlerini sunuyoruz. Verdiğimiz bu hizmetlerin takibini yaparak hastanın almış olduğu tedavinin sürekliliğini kontrol ediyoruz.

Evde Hemşirelik Hizmetleri ile hastalarımıza yaşadıkları ortamda kişiye özel bir bakım avantajı sağlayarak Evde Sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Sunduğumuz evde hemşirelik hizmetleri sonucunda hasta kişinin ve hasta yakınlarının yaşam kalitesini iyileştiriyoruz. Hastane de vakit kaybetmenizi önleyerek, sevdiklerinizle daha çok zaman geçirmenize olanak sağlıyoruz.

 

Evde doktor hizmetimiz kapsamında hekimimizin istemde bulunduğu tedaviler, evdebakım hemşiremiz tarafından hastamıza uygulanmaktadır. Hastamızın tedavisi süresince yaşam bulguları (ateş, nabız, tansiyon) uzman personellerimiz tarafından ölçülmekte ve değerlendirilmektedir.

Hastanın günlük alması gereken ilaçlar, enjeksiyon veya serum tedavileri evde hemşirelik hizmetimiz kapsamında uygulanmaktadır. Uygulanan bu tedavilerin sürekliliğini uzman ekibimiz ile evde hemşirelik hizmetleri kapsamında sağlamaktayız.

Tedavi ile birlikte hastanın bakımını da uzaman sağlık personellerimiz ile üstleniyoruz.

 

Evde Hemşire uygulamaları;

 

Serum; Serum takma, serum takma ve takip, serum çıkartma

Enjeksiyon; I.M, I.V., S.C.

Yara Bakımı ve Pansuman; Küçük, Orta, Büyük

Lavman Uygulama 

Mesane İrrigasyonu

Sütür Alma  

Sonda; Sonda takma-mesane, Sonda çıkartma- mesane

Damar Yolu Açma 

Damar Yolu Çıkartma

EKG Çekimi

Radyoloji Hizmetleri          

Port İğnesi Değişimi

Örnek Alma; Kan, tükürük, idrar,gaita örneği alma 

 

Hizmetin Avantajları

 

Yaşadığınız ortamda sağlık hizmeti alabilirsiniz,

Enfeksiyon riskini azaltır,

Hastane psikolojisini yaşamazsınız,

Kişiye özel bir bakım avantajı sağlar,

Hastaneye gitme süresi olmadığından zamandan tasarruf edersiniz,

Hastanın ve yakınlarının yaşam kalitesini yükseltir,

Gizliliğiniz en üst seviyede olur,

Kişinin yaşam kalitesini yükseltir,

Sağlık hizmetine anında ulaşabilirsiniz.

Sevdiklerinizle zaman geçirmenize olanak sağlar,

Bulunduğunuz yerden Acıbadem Profesyonelleri ile girişimsel hemşirelik hizmetlerini almanız sağlanır,

Çalışma Saatleri
  • Pazartesi 08:00 - 08:00
  • Salı 08:00 - 08:00
  • Çarşamba 08:00 - 08:00
  • Perşembe 08:00 - 08:00
  • Cuma 08:00 - 08:00
  • Cumartesi - Pazar 08:00 - 08:00

Arama Terimleri