whatsap
info@ozelevdebakim.com      05449162121
İSTANBUL AVRUPA ve ANADOLU YAKASINA HİZMET VERMEKTEYİZ Evde Kan Alma

Evde Kan Alma

Evde kan alma hizmeti, evde sağlık ve bakım hizmetlerinin evde laboratuvar hizmeti içerisinde yer alan, bireyin bir hastane veya laboratuvara gitmesine gerek kalmadan evde kan alma işlemlerinin hastanın yaşadığı evde uzman hemşirelerimiz tarafından gerçekleştirilmesi, alınan kanların uygun koşullarda laboratuvara teslim edilmesi ve çıkan sonuçlarının değerlendirilmesi işlemidir.

Evde kan alma hizmeti hastaneye gidemeyecek durumda olan hastalarımız, engelli, yatağa bağımlı olan hastalarımız için uzman hemşirelerimiz tarafından verilen bir hizmettir.

Hastamızın dışarı çıkacak kadar kendini iyi hissetmediği durumlarda, hastaneye gidebilecek kadar vaktinin olmaması gibi durumlarda da hastalarımıza evde kan alma hizmeti vermekteyiz.

Evde kan alma hizmeti uzman hemşirelerimiz tarafından verilmektedir. Evde kan alma hizmeti verilirken ortamın ve malzemelerin sterilliği uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Alınan kan laboratuvar ortamında incelenerek hastanın durum takibi ve tedavisi yapılmaktadır. Kan sonuçları uzman hekimlerimiz tarafından değerlendirilerek gerekli görülen tedaviler hastalarımıza uygulanır.

 

Evde kan alma hizmeti deneyim gerektiren bir uygulamadır. Alfa evde sağlık hizmetleri kapsamında evde kan alma ekibimiz işlerinde oldukça uzman ve profesyoneldir. Evde kan alma hizmetlerinde hemşiremizin göstereceği üstün yetenekler evde kan alma hizmetinin başarıyla sonuçlanmasını sağlayacaktır. Bu başarı hem hastamızı hem de hasta yakınlarını mutlu edecektir. Bu mutluluk sağlık ekibimize olan güvenin artmasına sebep olacaktır.

Evde kan alma hizmeti, hastanın yaşadığı ev ortamında yapılması hastamıza konfor ve güven sağlayacaktır. Hastamız ve hasta yakınlarına hastaneye gitmelerine gerek kalmadığı için kolaylık sağlanmış olunacaktır.

Hastalarımız hastaneye veya sağlık merkezine gitmek için vakit harcamayacaktır. Hastanın enfeksiyon riski uzman ekibimiz tarafından ortadan kaldırılacak ve ortam sterilliği sağlanacaktır.

Hastamızın güvenilir ekibimizde profesyonel sağlık hizmeti alması sağlanacaktır. Hastamıza verilen evde kan alma hizmeti hastamıza ve hastamızın yakınlarına da güven ve konfor imkanı sağlayacaktır.

Hastamızın hastane psikolojisine girmesi engellenecektir. Hastamız da oluşabilecek yeni sağlık sorunlarının önüne geçilecektir.

Evde kan alma hizmeti ile hastamıza hastane veya laboratuvar ortamından bulaşabilecek enfeksiyon risklerine karşı önlem alınmış olacağız. Hastamızın ve hasta yakınlarının sağlığı korumamız altındadır.

Çalışma Saatleri
  • Pazartesi 08:00 - 08:00
  • Salı 08:00 - 08:00
  • Çarşamba 08:00 - 08:00
  • Perşembe 08:00 - 08:00
  • Cuma 08:00 - 08:00
  • Cumartesi - Pazar 08:00 - 08:00

Arama Terimleri