whatsap
info@ozelevdebakim.com      05449162121
İSTANBUL AVRUPA ve ANADOLU YAKASINA HİZMET VERMEKTEYİZ Evde Sağlık

Evde Sağlık

Evde sağlık hizmetinin amacı nedir ?

Alfa evde sağlık merkezi hizmetleri olarak kendi alanında uzman ve deneyimli olan doktorlar, hemşireler ve hasta bakıcıları ile hizmet vermektedir.

Evde sağlık hizmetinin asıl amacı hastalara tedavi , gerekli tahlil , muayene tibbi bakım ve rehabilitasyon hizmetleri sunmaktır. Gelişmiş ülkelerde hastalar, yaşlılar , rehabilitasyon merkezine gitmek zorunda kalanlar genekde dışarıdan ve ya hastaneden enfeksiyon kapmamak için evde bakım hizmetini oldukça yaygın bir şekilde kullanmaktadırlar.

Alfa evde sağlık firmamızla sizlere hizmet vermeye hazırız . Alfa evde bakım hizmeti tecrübeli ve uzman kadromuz, sağlık personellerimiz ile ve kullandığımız tıbbi araç gereçler ve cihazlar ile hizmetinizdeyiz.

Alfa Evde Bakım Hizmeti kapsamında erkek ya da bayan hemşire ve sağlık personeli desteği sağlanır. Denetimli ve uzman kadromuz sayesinde 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekteyiz .

Alfa evde sağlık hizmeti kapsamında ;

Evde hasta birey bulduğunu zaman hasta bakımı hizmeti vermekteyiz.

Aynı zamanda yaşlıların fiziki ihtiyaçlarını karşılamak için de çalışıyoruz. Örneğin hastanın güvenliği için hastanın yatağını odadaki eşyaların yerlerini değiştirebiliriz.

Evde bakım planı hazırlayarak en doğru bir şekilde Alfa evde sağlık hizmeti için planı oluşturup zamanla kontrolü bir hizmet sağlıyoruz.

Alfa evde sağlık hizmeti olarak verilen terapi hizmetleri :

Evde fizyoterapist hizmetleri, evde solunum hizmetleri, diyetisyen hizmetleri, konuşma terapisi ve psikoterapi hizmeti, evde laboratuvar hizmetleri, diyaliz ve doktor hizmetleri vermekteyiz.

Ayrıca Evde Sağlık ve Bakım Kapsamında :

Evde sonda takma, evde kan alma, Evde fizik tedavi, Evde doktor ve Evde hemşire hizmetleride sağlanmaktadır.

Alfa evde sağlık hizmeti olarak verilen bakım hizmetlerimiz :

Dahiliye, psikolog, psikiyatri, jinekolog, diyetisyen, nöroloji gibi her branşta uzman ve deneyimli sağlık kadromuz bulunmaktadır.

Alfa evde bakım hizmetlerine nasıl ulaşılabilir :

0535 702 15 12 telefon numarası ile Alfa evde sağlık hizmeti firmamıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp, Facebook ya da Instagram’dan mesaj atarak bilgi alabilirsiniz. Ancak daha hızlı dönüş almak için telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Çalışma Saatleri
  • Pazartesi 08:00 - 08:00
  • Salı 08:00 - 08:00
  • Çarşamba 08:00 - 08:00
  • Perşembe 08:00 - 08:00
  • Cuma 08:00 - 08:00
  • Cumartesi - Pazar 08:00 - 08:00

Arama Terimleri