whatsap
info@ozelevdebakim.com      05449162121
İSTANBUL AVRUPA ve ANADOLU YAKASINA HİZMET VERMEKTEYİZ Evde Serum Takma

Evde Serum Takma

Evde hemşirelik hizmetleri kapsamında yer alan evde serum takma işlemi damar içi antibiyotik, damar yolu ile verilen ilaçların ya da hastaların damar içinden beslenmelerini sağlayan mama ve sıvı tedavisine ihtiyaç duyan hastaların kendi yaşadıkları evlerinde evde serum takma hizmeti almalarını sağlıyoruz. Oral yani ağız yolu ile ilaç yutamayan ve kullanması uygun olmayan hastalarımıza da evde serum takma hizmeti vermekteyiz.

Evde Sağlık ve Evde serum takma hizmetinin amacı, hastaların hastaneye ya da her hangi bir sağlık merkezlerine gitmelerine gerek kalmadan, ilaç tedavilerini tam ve güvenilir bir şekilde bulundukları ev ortamında almalarını sağlamaktır.

Serum Takma Hizmeti Nedir?

Doktor tarafından daha önce tedavisi konulan hastalarımızın tedavisi kapsamında ihtiyaç duyduğu ilaç ve serum uygulamalarının damar yolu içerisine verilmesi hizmetidir.Hastanede yatan hastalara sıklıkla uygulanan serum takma hizmetleri, evde tedavisine devam edilen hastalarımız için evde serum takma hizmeti olarak uzman personellerimiz tarafından verilmektedir.

Evde serum takma hizmeti, evde hemşirelik hizmeti kapsamında verilen hizmetlerimizden birisidir.  Bu hizmetimizi işlerinde deneyimli hemşirelerimiz vermektedir.

 

Evde serum takma hizmeti ağız yoluyla beslenemeyen hastalarımızın beslenmesi için damar yolu açma işlemi ve ardından serum yoluyla mama ve sıvı takviyesi yapılması hizmetimizdir.

Evde serum takma hizmetimiz enfeksiyon sonrası antibiyotik kullanan hastalarımızda, ameliyat sonrası ağrı kesici tedavisi uygulanan hastalarımıza vermiş olduğumuz hizmetimizdir.

Evde serum takma hizmetimize hastamızın hastanede zaman kaybetmesinin önüne geçilir ve evde bu hizmet verilerek hastamızın sevdikleri ile daha çok zaman geçirmesi sağlanır. Ayrıca yapılan serum takma işleminde steril ortam olduğundan hastamız her hangi bir enfeksiyon kapmaz. Bu hizmetimiz ile hasta ve hasta yakınlarının yaşam kalitesiniz arttırırız. Ayrıca hastamızın evinde bu hizmeti verdiğimiz için hastamıza daha güvenli ve konforlu bir hizmet sunmuş oluruz.

Evde Serum Takma hizmetimiz ile hastalarımıza güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Hastamıza kendi yaşam alanında verdiğimiz serum takma hizmeti ile hastamıza hastanede bulaşabilecek olan enfeksiyon riskini önleriz. Hem hastamıza hem de hasta yakınlarına sunduğumuz hizmet ile güven veririz.

Çalışma Saatleri
  • Pazartesi 08:00 - 08:00
  • Salı 08:00 - 08:00
  • Çarşamba 08:00 - 08:00
  • Perşembe 08:00 - 08:00
  • Cuma 08:00 - 08:00
  • Cumartesi - Pazar 08:00 - 08:00

Arama Terimleri