whatsap
info@ozelevdebakim.com      05449162121
İSTANBUL AVRUPA ve ANADOLU YAKASINA HİZMET VERMEKTEYİZ Evde Sonda Takma

Evde Sonda Takma

Sonda uygulaması, bazı hastalıkların tedavileri süresince uygulanan, uzman hekim veya hemşire tarafından mesaneye yapılan tıbbi bir müdahaledir. Hastaların hastanedeki tedavi sürecinde sonda takma işlemlerini hemşireler uygulamaktadır. Evde sonda takma hizmetimizde, hastanede tedavisi tamamlanan ama evde tedavilerine devam edilen hastalarımıza evde sağlık ve bakım hizmetlerinin kapsamında uyguladığımız ve uzman hemşirelerimiz tarafından yapılan bir hizmetimizdir.

Evde sonda takma hizmeti, hastamızın yaşam alını olan evinde ki tedavisi devam ederken ihtiyaç halinde evde bakım hizmetleri kapsamında evde sağlık olarak hemşirelerimiz tarafından verilen bir hizmettir.Evdes onda takma uygulamasını yapabilmemiz için öncelikle hekimin talepte bulunması ve tedavi planına sonda uygulama işleminin ilave edilmesi gerekmektedir. Ardından evde bakım hemşirelerimiz hastalarımıza evde sonda takma hizmeti vermektedir.

Evde sağlık ve Evde sonda takma hizmetini deneyimli ve eğitimli hemşirelerimiz yapmaktadır. Hastamızaöncelikle yapılacak uygulama ile ilgili bilgi verilmektedir. Sonrasında ise hastamızın uygulanacak işlem sırasında olması gereken pozisyona getirilmesi sağlanır. Hastanın genital bölge temizliği yapılır. Steril koşullar tamamlandığında evde sonda takma işlemi deneyimli ve uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilir. Evde sonda takma hizmetini veren hemşirelerimiz hastanın mahremiyetine dikkat ederek bu hizmeti gerçekleştirir. Verdiğimiz bu hizmetin son derece steril olmasına sağlık personellerimiz oldukça dikkat ederler.

Evde sonda takma hizmetini gerçekleştirdikten sonra sonda hizmetinde her hangi bir sorun olup olmadığı hizmeti veren hemşirelerimiz tarafından kontrol edilir. Sonda takma ve devamında sonda hizmetimizin takibi yine bizler tarafından yapılır.

Evde sonda takma hizmeti, hastamızın bulunmuş olduğu ev ortamında yapılan bir evde sağlık hizmetidir. Evde sonda takma hizmetimizin hastamızın evinde verildiği için hastamızın konforu bozulmadan verilmektedir verilen hizmetimizde hastamızın mahremiyetine son derce dikkat ederiz. Bu hizmetimizin hastamızın evinde veriliyor olması hastamızın mahremiyetinin korunduğunu hissetmesi adına oldukça önemlidir.

Verdiğimiz evde sonda takma hizmeti ile hem hastalarımıza hem de hasta yakınlarına manevi destek sağlamış oluruz. Hastamızın ve hasta yakınlarının yaşam şartlarını iyileştirmek için çaba gösteririz ve sunduğumuz hizmet ile güvenlerini kazanırız

Çalışma Saatleri
  • Pazartesi 08:00 - 08:00
  • Salı 08:00 - 08:00
  • Çarşamba 08:00 - 08:00
  • Perşembe 08:00 - 08:00
  • Cuma 08:00 - 08:00
  • Cumartesi - Pazar 08:00 - 08:00

Arama Terimleri