whatsap
info@ozelevdebakim.com      05449162121
İSTANBUL AVRUPA ve ANADOLU YAKASINA HİZMET VERMEKTEYİZ  PCR - Covid Testi

PCR - Covid Testi

İstanbul Avrupa Ve Anadolu Yakası Tüm İlçeler'de 7/24 Çalışan Mobil Araçlarımız Sizlere Hizmet Sağlar.

* VIP Hızlı PCR ANTİGEN 30 Dakika'da Sonuç *
(YURTDIŞI PCR TESTLERİ QR KODLU VE İNGİLİZCE OLARAK VERİLMEKTEDİR. TÜM ULUSLARARASI SEYAHATLERDE GEÇERLİDİR.E NABIZ SİSTEMİNDEN DE SONUCUNUZU GÖREBİLMEKTESİNİZ)

Randevu ve Bilgi İçin  0 544 916 21 21

(Adreste Pcr Testi Mesafe Uzaklığına Göre Değişiklilik Gösterebilir)

2 Saatte Sonucunuzu Vermekteyiz.(Numune Yetersizliği ve Pozitif Durumlarda Güvenilir Sonuç Almak Adına Testiniz Tekrar Çalıştırılmakta ve Sonuç Alma Süresi 6 Saati Bulabilmektedir)

* E-NABIZ Sisteminden Sonucunuzu Görebilirsiniz, Sonucunuzu E-Posta veya Whatsapp Üzerinden Sizlere PDF Olarak Göndermekteyiz.

30 Dakika İçinde Adresinize Hemşiremizi Yönlendirip PCR Testinizi Yapıp 2 Saat İçinde Sonucunuzu Mail ve Whatsapp Üzerinden Size Göndermekteyiz. 

YURTDIŞI PCR TESTİ İÇİN AYRI BİR BELGE VERİYOR MUSUNUZ ?

Yurtdışı PCR Testi QR Kodlu (Barkodlu) Ve İngilizce Rapor Olarak Vermekteyiz

7/24 Acil PCR Testi Hizmeti

Özel Alfa laboratuar grubu olarak amacımız sizlere hastane ortamına girmeden butik hizmet anlayışıyla sağlığınızla alakalı konularda merkezimizde veya evinizde uzman doktorlarımız ve sağlık personelimizle güler yüzlü hizmet sunmaktır. Özel Alfa laboratuar grubu , PCR testi hizmeti sunmakta olup 7/24 Acil hizmeti veren tek sağlık kuruluşudur. Özel Alfa laboratuar grubu. sağlık gibi son derece önem ve özen gerektiren, sektörde yenilikçi, çağdaş hasta haklarını bilerek ve gözeterek, kaliteden ödün vermeden hastalara bu çerçeveden teknolojinin, bilimin bütün imkanlarını kullanarak, uzman bir kadro ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır. PCR testi için bizimle iletişime geçiniz

PCR testi nasıl yapılır ?

PCR testi ucu pamuklu ince bir çubuk vasıtasıyla ağız ve burundan sürüntü denen örneklerin alınmasıyla yapılmaktadır. Koronavirüs hastalığının teşhisi için bu test yapılıyorsa, erken dönemde ağız ve burundan örnek alınması daha doğru olur. Ancak hastalığın geç döneminde bu bölgelerde virüs kalmamış olabileceği için ağız ve burundan sürüntü alınarak yapılan test doğru sonuç vermeyebilir. Bu nedenle ileri dönemlerde solunum yollarından örnek alınması daha doğrudur.

Bu test güvenilir midir ?

PCR testi güvenilirliği üst düzey olan bir testtir. Özellikle semptom göstermeyen hastaların teşhisindeki rolü ile Covid-19 salgınında belirleyici rol oynamaktadır.

Covid testi nerelerde yapılır ?

PCR testi sağlık bakanlığı tarafında onay verilen sağlık kuruluşlarında örnek alınarak ve yine sağlık bakanlığı onaylı laboratuvarlarda incelenerek sonuçlandırılmaktadır.

Korona testinin avantajları nelerdir ?

PCR testi öncelikle kişi için tamamen ağrısız ve zahmetsiz bir testtir. Sonuçları çok hızlı çıktığı için pandemi ile mücadelede oldukça avantajlıdır. Semptomu olmayan hastalarda dahi virüs varlığını ortaya çıkarttığı için, hasta izolasyonu, temaslı izolasyonu ve virüs yayılımının durdurulmasında etkin olarak rol oynamaktadır.

Test sonuçları ne zaman çıkar?

PCR testinden 1-3 saat arasında sonuç alınması mümkündür. Genellikle 24 saat içinde sonuç kişiye bildirilir.

Haftanın her günü test yapılıyor mu?

Haftanın her günü PCR ve Antikor testi yaptırabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri de dahil olmak üzere her gün ekiplerimiz hem merkezimizde hem de mobil olarak alanda faaliyettedir. 24 Saat Hizmet Vermekteyiz.

PCR testi ve Antikor testi arasındaki fark nedir ?

PCR gibi antijen testleri ile antikor testleri birbirine karıştırılmamalıdır. Antijen testleri hastanın vücudunda virüsün var olup olmadığını ortaya çıkartan testlerdir. Antikor testleri ise hastanın daha önceden virüs ile enfekte olup olmadığını, virüse karşı vücudunun antikor üretip üretmediğini görmeye yarayan testlerdir. Antijen testleri var olan hastalığa tanı koymaya yararken, antikor testleri daha önceden hastalığın geçirilip geçirilmediğini gösteren testlerdir. Antikor testleri kişinin test yapıldığı anda hasta olup olmadığına dair herhangi bir bilgi vermez. PCR testi ağız ve burundan sürüntü alınarak yapılırken, antikor testi kişiden kan örneği alınarak çalışılmaktadır.

Hangi testi yaptırmalıyım ?

Eğer şu anda hasta olup olmadığınızı öğrenmek istiyorsanız PCR testi yaptırmalısınız. Eğer geçmişe yönelik hastalık geçirip geçirmediğinizi öğrenmek istiyorsanız antikor testi yaptırmalısınız.

Tüm Hizmetlerimiz Nedir?

Özel Alfa laboratuar grubu olarak; Evde Doktor Hizmeti, Evde Bakım, Evde Hasta Bakıcı, Evde Hemşire, Evde Kan Alma, Evde Sağlık Hizmeti, Evde Sonda Takılması, Evde Port Değişimi ve Bakımı, Evde Vitamin Takviyesi ve Glutatyon Serum Tedavisi, Evde Dekübit (Yatak ve Bası Yarası) Tedavi ve Bakımı, Evde Röntgen Çekimi, Evde EKG (Elektrokardiyografi) Çekimi, Evde Yara Bakımı, Evde Ultrason Çekimi, Evde Diyaliz, Evde Trakeostomi Değişimi ve Bakımı vede Evde Peg Bakımı ve Eğitimi, Evde Covid Pcr Testi, Evde Diyetisyen ve Evde Fizyoterapist vermekteyiz

Çalışma Saatleri
  • Pazartesi 08:00 - 08:00
  • Salı 08:00 - 08:00
  • Çarşamba 08:00 - 08:00
  • Perşembe 08:00 - 08:00
  • Cuma 08:00 - 08:00
  • Cumartesi - Pazar 08:00 - 08:00

Arama Terimleri